Snip-Vás reklmaní partnerfull service-public relations-outdoor-prezenta�n� akcenestačí že jste dobřímusí se o vás vědět

VÁNOCE NA BRNĚNSKÉ RADNICI 23. 12. 2017

Vánoce na brněnské radnici 2017

 

www.vanocenaradnici.cz

 

Vánoce přicházejí v Brně již po jedenadvacáté v pondělí 23. prosince také na brněnskou Novou radnici. Od 9.30 hodin je připraven bohatý program ve Velkém sněmovním sále a Křížové chodbě se zpěvem, pohádkami, výstavami a autogramiádami pro děti i dospělé. A letos opět přijedou Spejbl s Hurvínkem!
Pro všechny děti je připravena tradiční soutěž "Za ozdobu odměna". Za vlastnoručně vyrobené vánoční ozdoby, které přinesou děti v pondělí 23. prosince na Novou radnici a zavěsí je na připravené vánoční stromečky, dostanou odměnu.
Předvánoční setkání vyvrcholí tradičně v 19 hodin vánočním ohňostrojem s hudbou pod názvem „BETLÉMSKÝ SEN“ před radnicí na Dominikánském náměstí.

Vánoce přicházejí tradičně den před Štědrým večerem, letos v sobotu 23. prosince, na Novou radnici v Brně. Již po pětadvacáté! Bohatý celodenní zábavný program s pohádkami, zpíváním, výstavami a zábavou pro děti i dospělé bude probíhat od 9.00 do 18.00 hodin ve Velkém sněmovním sále, Křížové chodbě a dalších historických sálech Nové radnice.

Novinkou letošního 25. ročníku Vánoc na brněnské radnici je putovní trasa pro děti po několika kontrolních stanovištích se stromečky výtvarné a rukodělné soutěže ZA OZDOBU ODMĚNA s bonusovým dárečkem. Pozor, výzva pro všechny děti! Udělejte vlastnoručně vánoční ozdobu, přineste ji v sobotu 23. prosince na stromečky na Nové radnici a dostanete dárek!

A před odchodem z Nové radnici si můžete do svých domovů odnést také Betlémské světlo.

V devatenáct hodin vyvrcholí vánoční pořady přímo před radnicí na Dominikánském náměstí vánočním ohňostrojem s hudbou a koledami.

 

www.vanocenaradnici.cz

 

Fotogalerie Klikněte na obrázek na zvětšení

Vánoce přicházejí tradičně den před Štědrým večerem, letos v sobotu 23. prosince, na Novou radnici v Brně. A letos již po pětadvacáté...

českyenglishgermanrusskijapan

copyright 2010 I CREATED BY SCRAP & IDEAL STUDIO